Doprava & distribuce Jsme tu pro vás již od roku 1993 Doprava & distribuce Jsme tu pro vás již od roku 1993

Distribuce Krkonoše, Jizerské a Orlické hory

Pro společnost Bidfood Czech republic s. r. o., provádíme rozvoz chlazených a mražených potravin k horským zákazníkům. K této činnosti nasazujeme speciálně sestavená a vybavená vozidla.

Naše téměř třicetileté zkušenosti a seriózní přístup garantují splnění požadavků na přepravu ve vysoké kvalitě. Jednoduše řečeno, vaše produkty se dostanou k vašim zákazníkům včas.

Výhodná poloha našeho areálu v blízkosti krajských měst Hradce Králové a Pardubic, blízkost dálnice D 11 pro snadné zásobování distribučního skladu, dávají předpoklad ke splnění dopravních zakázek.

Paletová distribuce zboží pro společnost Hopi

Pro společnost HOPI s.r.o. provádíme distribuci zboží podle denních požadavků k přepravě. Přeprava je zaměřena na paletovou přepravu chlazených a mražených potravin, nebo zboží v tzv. suchém režimu přepravy. Pro tento typ pestré činnosti využíváme mrazící nástavby, někdy s dělenou teplotou přepravy. Vozidla jsou konfigurována podle požadavků na cílenou přepravu. Paletová kapacita je v rozmezí 12-21 palet, s užitečnou nosností od 2.500kg do 13.400kg. Vozidla jsou vybavena hydraulickými čely, osádka si může v případě potřeby vzít se sebou paletový ruční, nebo elektrický vozík s nosností 1.500-2.000 kg.
Naše třicetileté zkušenosti a seriózní přístup ke každé přepravě garantují splnění požadavků na přepravu ve vysoké kvalitě. Jednoduše řečeno, vaše zakázky svěřené k distribuci budou doručeny vašim zákazníkům včas a v požadované kvalitě.
Výhodná poloha a vybavení našeho areálu v blízkosti krajských měst Hradce Králové a Pardubic, blízkost dálnice D 11 pro snadné zásobování distribučního skladu, dávají předpoklad ke splnění dopravních zakázek.

O NÁS

Kdo je T.T.TRANS ?

Naše společnost T. T. Trans s. r. o. poskytuje dopravní služby, zejména v distribuci potravin na území ČR.
Historické začátky se datují do roku 1991, kdy pod názvem Novotný-MTD, jsme zahájili velkoobchodní prodej a distribuci potravin.

Společnost T. T. Trans s. r. o. pokračuje v přepravě a distribuci potravin od roku 2000.

Naším zázemím je areál Novotný-MTD vybudovaný v roce 1993. V areálu je vybavený chladírenský sklad s kapacitou 200 europalet. Součástí skladu je 12 ramp pro různé výšky nakládek. V areálu máme parkovací a manipulační plochy k zabezpečení nakládek nebo cross-dockingu v ranní kapacitě 160 europalet. V areálu je rovněž vybudována čerpací stanice s mycí plochou a s dílenským zázemím pro údržbu nákladních automobilů.

Zajišťujeme servis od skladování, až po předávku zboží konečným zákazníkům.

V minulosti jsme v našem areálu zajišťovali vychystávání a rozvoz výrobků společnosti Danone v období 1992–2007. Aktuálně poskytujeme dopravní služby společnosti Bidfood Czech republic s. r. o., se specializací na oblast Krkonoše a Jizerské hory. Další přepravy na území ČR realizujeme pro 3 další zákazníky.

Aktuálně poptáváme trvalou spolupráci z jiných oborů, než je obor distribuce potravin, pro diverzifikaci rizik v podnikání.

Vozidla konstruujeme přesně na míru podle požadavků zákazníků s maximálním důrazem na ekologičnost vozidel. Pro splnění této podmínky máme vozový park složený z 5 respektovaných značek. Vždy na prvním místě je splnění požadavků zakladatele přepravy, proto některá vozidla jsou světové unikáty, ale dokonale sloužící svému účelu.
  • Vozidla 4x4 – Pro horský rozvoz
  • Vozidla v konfiguraci 4x2 s vyšší stoupavostí
  • Vozidla pro standardní regionální rozvoz
  • Vozidla pro dálkové přepravy s důrazem na ekologičnost

Kontakt

Create your account